Zbirni raspored
Pojedinačno - Odeljenja
Pojedinačno - Nastavnici

Gimnazija Bečej
Školska godina: 2016/2017.


Raspored časova
2016/2017.

Važi od: 24.05.2017.
 
R.br. Prezime i ime Osnovni predmet  

Ponedeljak

 

Utorak

 

Sreda

 

Četvrtak

 

Petak

  1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7
1. Babić Marica matematika     I2   II2 II1
II1
COS
III2       III2 III2 I2 I2 II2         II1 I2 II2       III2 II1 II1               III2 I2 II2 II2
2. Banjac Biljana latinski jezik           II3 II2 I2                   II3   II2 I3 I1 II1                     I1 II1 I2 I3
I3
COS
   
3. Batinic Irina engleski jezik kao prvi strani jezik         III2 I2 I1           III1 I1               III1 III2           III1 III2
III2
COS
        III2 I2 III1    
4. Boškovic Biljana istorija   II3 I3 II1               I3               III2 III3         II3 III3 II2           III1            
5. Vajdle Ljiljana matematika   I1 I1 III1 I3         I3 I3               I1 I3 III1         III1 III1               I1 II3 II3      
6. Varga Tamara matematika   I4 I4 II4 II4         I4 III3 II4           III4 III4 II4           III3 III4               III4 I4
I4
COS
     
7. Gavrić Katarina biologija   I3 III1  
I1
COS
        II3 I2 III3           II1 III2                   III3 I1       III2            
8. Galfi Atila hemija                                           II4 I4 III4                         II4
III4
COS
III4 I4
9. Guljaš Vera engleski jezik kao drugi strani jezik                         I4                                     I4                
10. Egić Aleksandar fizika         III1 III2 I2             III3 III2 I1           III2 III1 I2         I1 I3 III3    
I2
COS
III1 I3        
11. Feher Agota sociologija              
III4
FIL
                                           
III4
FIL
                 
12. Imbronjev Hajdu Timea racunarstvo i informatika   II2 II2                                 I4-g1 I4-g1   II3 II3                                
13. Karačonji Tinde psihologija                           II4                                         II4 II4        
14. Kovac Mejksner Marija nemacki jezik kao drugi strani jezik   III2-g2 II1
I1-g2
I2-g2
I3-g2
  II4 III4     III1 II4             III3 II4  
II2-g2
II3-g2
III4
I1-g2
I2-g2
I3-g2
III2-g2             II1            
II2-g2
II3-g2
III1 III3
15. Kovač Ivan filozofija             III2 III3                   III1                         III1 III2   III3            
16. Kovacev Svetlana španski jezik kao drugi strani jezik  
III1-g1
III2-g1
III3-g1
 
I1-g1
I2-g1
I3-g1
I4                              
II2-g1
II3-g1
I4
I1-g1
I2-g1
I3-g1
III1-g1
III2-g1
III3-g1
                         
II2-g1
II3-g1
I1-g1
I3-g1
I2-g1
 
17. Ljubica Korhec Androcki srpski jezik i književnost     III3 III3
III3
COS
        II1               II2 II2 III3           II1 II1 III3           II1 III3 III1 III1      
18. Mandic Tamara muzicka kultura                                                           I4 II4                  
19. Medic Violeta sociologija                              
III1-g1
III2-g1
III3-g1
GV
                             
I1-g1
I2-g1
I3-g1
GV
               
20. Marjanski Bojan racunarstvo i informatika                     III1 I1-g1 I1-g1                         I2-g1 I2-g1 III2                   III3 II1-g2 II1-g2
21. Milinkov Dubravka geografija                   I1 II2   I3 III2 II1     I2 III1 II3 III2 III3           III1 III2 II3       I3 I2 II2 II1 I1 III3  
22. Molnar Robert fizika                   II4 I4 III4 III4                         III4 I4 II4                        
23. Naca Ferenc racunarstvo i informatika   III4                   I1-g2 I1-g2             I4-g2 I4-g2         I2-g2 I2-g2 I3 I3                   II1-g1 II1-g1
24. Novaković Andrej verska nastava - pravoslavna                             III3
III1-g2
III2-g2
                          II2 I2
I1-g2
I3-g2
               
25. Okuka Blanka psihologija                         II1 II3 II2                           II2 II1 II3                  
26. Pavlov Igor fizicko vaspitanje           I4 II4 I3           III1
III1
COS
              III4 II4           III1 I3               I4 III4
27. Pakai Oros Anamaria madarski jezik i književnost   II4 III4 I4           III4 III4             II4 I4             II4 II4             I4 I4 III4        
28. Palatoš Agota ustav i prava gradana                                                              
III4-g1
GV
               
29. Pejic Zoran fizicko vaspitanje   II1 III2 II2           I2 II3
II2
COS
          I1 III3 II1           I1 II3 I2           II2 III2   III3      
30. Pejin Sofija hemija     II3 III2 I2 II2           III1 II3 I3         II1 III1 I2 II2         I3 I1               II1 I1 III2    
31. Prodanov Tamara srpski jezik i književnost        
II3
COS
I3 II3               I3 I3   I4 I3 I1 I1 II3         I1             II3 II3 I1   I4    
32. Roža Peter istorija                           III4 I4 II4                       I4 III4  
I4-g1
GV
II4                
33. Savic Vesna engleski jezik kao prvi strani jezik       II3 II1 III3 I3 II4   II2 II1 II3 III3                 I3 III3           II3 III3 II2 III3   II4 I3 III3        
34. Sekac Zoltan geografija                           I4 II4 III4                   I4   III4 II4 III4                    
35. Sekulić Igor engleski jezik kao prvi strani jezik         III4 III4                           III4 III4                                      
36. Serda Balaž srpski jezik i književnost                      
I4
LAT
II4
LAT
                             
I4
LAT
II4
LAT
                   
37. Smajlović Vesna muzicka kultura                   III3 I1 II1                           I3 II2 II3 I2                      
38. Stanković Kristina fizika                         II2 II1 II3                                           II2 II1 II3  
39. Svitlica Radmila istorija                             I1 I2                           I2 I1                  
40. Tot Emese biologija                           II2 III4 I4                   II2                 II2   III4 II4
II4
COS
 
41. Ćerimagic Lotos likovna kultura           I1 III3 II2                   I3 II3 I2   II1 II4 I4                                
42. Živkov Tucić Marina srpski jezik i književnost   I2 II4 III4           III2 III2 I2 I2         III2 I2   II4         III2               III4            
43. Štefaniga Otilia verska nastava - katolocka                                                             I4-g2 III4-g2                
Made by Ras TimeTable Software http://www.time-table.net